Finanční audit

Popis produktu

Abyste měli finance pod kontrolou, je nejprve potřeba znát jejich aktuální stav. Neutíkají vám někde zbytečně peníze? Jaká jsou největší rizika, která váš rozpočet ohrožují? Kam byste mohli vhodně investovat? Jaké jsou největší položky na seznamu výdajů? To vše je potřeba nejprve odhalit, abychom se mohli o vaše peníze postarat. A k tomu slouží finanční audit.

Kvalita zpracování

 

Přesné výsledky

 

Jasná doporučení

 

Minimalizace ztrát

 

Prevence

 

Kvalita zpracování

 

Přesné výsledky

 

Jasná doporučení

 

Minimalizace ztrát

 

Prevence

 

Případová studie

Ke klientovi jsem přišel potom, co mě doporučil jeho známý, který již vyzkoušel mé služby. S klientem jsme se sešli u něj doma, protože se cítil bezpečně ve svém prostředí. Sedli jsme si a začali se poznávat. Povídali jsme si o všeobecných věcech, jako je život, práce, rodina, koníčky, záliby a jiné. V tu chvíli klient pozná, že tam nejsem jen proto, abych mu něco prodal, ale že se o něj zajímám a chci mu opravdu poradit. Poté mě sám vyzve, abychom pokročili k tomu, proč jsme se sešli. Začneme tedy vyplňovat finanční audit a to tak, že nejdelší čas strávíme nad selekcí jeho přání, cílů a snů. Neboť právě proto mě mí klienti doporučují dále. Plníme jim společně jejich sny a cíle a ukazujeme jim cestu, jak jich co nejefektivněji dosáhnout.

Reference

Ing. Jan Krchňák - Dan je skvělý finanční poradce

Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. Ne jen o moje finance, ale o mě jako o člověka. Být jeho klientem znamená mít opravdového kamaráda, který je vždy po ruce a rád s čímkoliv pomůže. Navíc své práci zjevně rozumí, pomohl mi mé finance nejen ušetřit, ale i zhodnotit. A i poté co jsme podepsali hrst smluv... nezmizel, jak to někteří poradci umí, ale je pořád v kontaktu. Dane, díky!

Martin Fabián RUSEK, Grafický designér a malíř obrazů ve společnosti OSVČ

Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci. S Danem po osobních zkušenostech hodlám i nadále spolupracovat v oblasti finančního poradenství.

Dušan Svěrák, Jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.

Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.

Mgr. Petr Juříček - oblastní ředitel BforB Ostrava

Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. Ovšem Dana nevnímám jako běžného finančního poradce, ale především jako mého RÁDCE přes finance. Nesvěřil bych své finance a citlivé informace nikomu jinému!

Ing. Lucie Vlková - Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl 🙂
- a povídal si se mnou dále.

Nakonec mi skvěle a s úsměvem zařídil vše, co jsem potřebovala. Díky moc Dane 🙂

Ing. Martin Frait

Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. Aktivně se o nás stará už skoro 5 let. Na míru nám vypracoval finanční plán a ozdravil naše, mnohdy zcela zastaralé a nefunkční pojišťovací a spořící produkty. Díky němu máme kvalitní finanční zajištění nás i našich dětí do budoucna. Jsme velice spokojeni s jeho aktivním profesionálním přístupem, kdy každý problém nebo dotaz je okamžitě řešen k naší maximální spokojenosti. Velice mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Rodina Fraitova z Kopřivnice

Jak postupuji u klienta

Nejprve se setkám s klientem. Společně sepíšeme zprávu, ve které odhalíme jeho potřeby, cíle, přání a směr, jakým se chce ubírat. Popíšeme si detaily toho, jaká řešení dnes využívá a k čemu tato řešení má. Ze zkušenosti vím, že klienti neví, co platí, proč to platí a k čemu to má sloužit. Dále to s kolegou analytikem zpracujeme a připravíme řešení tak, abychom splnili cíle a přání, které klient požaduje. Sejdu se s klientem potřetí a představím mu ideální řešení na míru. Společně se bavíme o tom, jak to měl nastaveno do teď, proč navrhujeme změny a jak mu splníme jeho cíle a přání. Pak si řešení buď odsouhlasíme anebo provedeme požadované úpravy dle klienta. My pouze radíme, klient se rozhoduje.

Schůzka

 

Analýza současného stavu

 

Schůzka a návrh řešení

 

Potvrzení

 

Podepsání smlouvy

 

Schůzka

 

Analýza současného stavu

 

Schůzka a návrh řešení

 

Potvrzení

 

Podepsání smlouvy

 

Je Vázaným zástupcem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění a současně Vázaným zástupcem dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu pro Samostatného zprostředkovatele pojištění a Investičního zprostředkovatele, společnost Freedom Financial Services, s.r.o., Železná 713/1a, 619 00 Brno, IČ: 02797933.

Kontaktujte nás

Prosím potvrďte Váš souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami.

Naši partneři

Kontakt

Daniel Mozga
Audit a správa privátních financí
IČO: 75213621
Nádražní 213/10, Ostrava 702 00
Tel: +420 737 935 594
E-mail: daniel@daniel-mozga.cz

Sociální sítě