Popis produktu

Jedním ze základních a finančně nejnáročnějších cílů každého z nás je pořízení vlastního bydlení. Jedná se tak trochu i o zabezpečení na penzi, abyste po poklesu příjmů stále nemuseli platit drahý nájem. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější hypotéku, zajistíme vám nejvýhodnější nabídku nebo poradíme před skončením doby fixace.

Velká úspora

 

Komplexní přehled

 

Zajištění vlastního bydlení

 

Zvolení správných parametrů

 

Případová studie

Klientovi se blížil konec doby fixace hypotéky. Bankou mu byla nabídnuta nová úroková sazba na další období fixace. Vypracovali jsme mu tedy konkurenční nabídku jiných bank s nižší úrokovou sazbou. Protože ale nechtěl měnit svou stávající banku, poradili jsme mu, aby poslal naší vypracovanou nabídku do své banky. Ta mu na základě toho snížila již nabídnutou úrokovou sazbu o 0,3 %. Bez naší aktivity by k tomuto banka nepřistoupila. S klientem jsme vše řešili e-mailovou komunikací, a díky tomu nemusel nikam chodit a vše vyřešil od stolu z kanceláře. Byl velmi spokojen a má na dalších 5 let klid. Jak sám řekl, po 5letech se s důvěrou opět obrátí na nás.

Reference

Ing. Jan Krchňák - Dan je skvělý finanční poradce

Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. Ne jen o moje finance, ale o mě jako o člověka. Být jeho klientem znamená mít opravdového kamaráda, který je vždy po ruce a rád s čímkoliv pomůže. Navíc své práci zjevně rozumí, pomohl mi mé finance nejen ušetřit, ale i zhodnotit. A i poté co jsme podepsali hrst smluv... nezmizel, jak to někteří poradci umí, ale je pořád v kontaktu. Dane, díky!

Martin Fabián RUSEK, Grafický designér a malíř obrazů ve společnosti OSVČ

Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci. S Danem po osobních zkušenostech hodlám i nadále spolupracovat v oblasti finančního poradenství.

Dušan Svěrák, Jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.

Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.

Mgr. Petr Juříček - oblastní ředitel BforB Ostrava

Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. Ovšem Dana nevnímám jako běžného finančního poradce, ale především jako mého RÁDCE přes finance. Nesvěřil bych své finance a citlivé informace nikomu jinému!

Ing. Lucie Vlková - Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl 🙂
- a povídal si se mnou dále.

Nakonec mi skvěle a s úsměvem zařídil vše, co jsem potřebovala. Díky moc Dane 🙂

Ing. Martin Frait

Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. Aktivně se o nás stará už skoro 5 let. Na míru nám vypracoval finanční plán a ozdravil naše, mnohdy zcela zastaralé a nefunkční pojišťovací a spořící produkty. Díky němu máme kvalitní finanční zajištění nás i našich dětí do budoucna. Jsme velice spokojeni s jeho aktivním profesionálním přístupem, kdy každý problém nebo dotaz je okamžitě řešen k naší maximální spokojenosti. Velice mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Rodina Fraitova z Kopřivnice

Jak postupuji u klienta

Nejprve se sejdeme s klientem a zjistíme, jaké má sny a cíle. Následně si také vysvětlíme, jaké jsou aktuálně možnosti na trhu s hypotékami a na jakou nabídku dosáhne. S kolegou analytikem zpracujeme a připravíme řešení tak, abychom splnili cíle a přání, které klient požaduje. Sejdu se s klientem potřetí a představím mu ideální řešení na míru. Společně se bavíme o tom, proč navrhujeme konkrétní nabídku a jak mu splníme jeho cíle a přání. Pak si řešení buď odsouhlasíme anebo provedeme požadované úpravy dle klienta. My pouze radíme, klient se rozhoduje.

Schůzka

 

Analýza cílů a přání

 

Návrh vhodného řešení

 

Potvrzení návrhu

 

Podpis smlouvy

 

Schůzka

 

Analýza cílů a přání

 

Návrh vhodného řešení

 

Potvrzení návrhu

 

Podpis smlouvy

 

Je Vázaným zástupcem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění a současně Vázaným zástupcem dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu pro Samostatného zprostředkovatele pojištění a Investičního zprostředkovatele, společnost Freedom Financial Services, s.r.o., Železná 713/1a, 619 00 Brno, IČ: 02797933.

Kontaktujte nás

Prosím potvrďte Váš souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami.

Naši partneři

Kontakt

Daniel Mozga
Audit a správa privátních financí
IČO: 75213621
Nádražní 213/10, Ostrava 702 00
Tel: +420 737 935 594
E-mail: daniel@daniel-mozga.cz

Sociální sítě