Popis produktu

Řada klientů má dnes volné prostředky uložené pouze na běžných či spořících účtech. Často se ale setkáváme s tím, že se jejich prostředky nezhodnocují. Tento problém je zapříčiněný nedostatkem informací a času se o tyto finanční produkty zajímat. Pokud tedy nevíte jak efektivně své peníze zhodnotit, jsme tady pro vás my! Pomůžeme vám zvolit nejvhodnější investiční portfólio.

Efektivní zhodnocení úspor

Přehlednost

Jistota

Vysoké zhodnocení

Návrh, realizace a správa investičního portfolia

Efektivní zhodnocení úspor

Přehlednost

Jistota

Vysoké zhodnocení

Návrh, realizace a správa investičního portfolia

Případová studie

Jeden z klientů mě kontaktoval a chtěl poradit s možnostmi investování. Během schůzky jsem se dozvěděl, co klient od peněz očekává, jak dlouho je chce ukládat a jaké riziko je pro něj snesitelné. Po takovéto debatě a sepsání nutných a důležitých podkladů pro naši práci jsme klientovi vypracovali několik návrhů, ze kterých si vybral to, co nejlépe vyhovovalo jeho požadavkům a cíli. Pomohli jsme mu tak rozhodnout se a dále mu budeme reportovat, jak jeho cíl plníme.

Reference

Ing. Jan Krchňák - Dan je skvělý finanční poradce

Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. Ne jen o moje finance, ale o mě jako o člověka. Být jeho klientem znamená mít opravdového kamaráda, který je vždy po ruce a rád s čímkoliv pomůže. Navíc své práci zjevně rozumí, pomohl mi mé finance nejen ušetřit, ale i zhodnotit. A i poté co jsme podepsali hrst smluv... nezmizel, jak to někteří poradci umí, ale je pořád v kontaktu. Dane, díky!

Martin Fabián RUSEK, Grafický designér a malíř obrazů ve společnosti OSVČ

Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci. S Danem po osobních zkušenostech hodlám i nadále spolupracovat v oblasti finančního poradenství.

Dušan Svěrák, Jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.

Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.

Mgr. Petr Juříček - oblastní ředitel BforB Ostrava

Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. Ovšem Dana nevnímám jako běžného finančního poradce, ale především jako mého RÁDCE přes finance. Nesvěřil bych své finance a citlivé informace nikomu jinému!

Ing. Lucie Vlková - Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl 🙂
- a povídal si se mnou dále.

Nakonec mi skvěle a s úsměvem zařídil vše, co jsem potřebovala. Díky moc Dane 🙂

Ing. Martin Frait

Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. Aktivně se o nás stará už skoro 5 let. Na míru nám vypracoval finanční plán a ozdravil naše, mnohdy zcela zastaralé a nefunkční pojišťovací a spořící produkty. Díky němu máme kvalitní finanční zajištění nás i našich dětí do budoucna. Jsme velice spokojeni s jeho aktivním profesionálním přístupem, kdy každý problém nebo dotaz je okamžitě řešen k naší maximální spokojenosti. Velice mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Rodina Fraitova z Kopřivnice

Jak postupuji u klienta

Nejprve se s klientem setkáme a objasníme si, co od investovaných peněz očekává. Důležité je si hned na začátku vyjasnit, jaká hranice rizika je pro klienta snesitelná. S kolegou analytikem zpracujeme řešení tak, abychom splnili cíle a přání klienta. Znovu se s klientem sejdeme a představíme mu možnosti, které se pro něj hodí nejvíce. My však pouze radíme, klient se finálně rozhoduje. Jakmile se domluvíme na konkrétní podobě investic, připravíme klientovi všechny smlouvy na podpis, předáme mu jeho šanon s portfóliem a vysvětlíme, kde všude bude mít peníze investované.

Schůzka

Návrh řešení

Potvrzení návrhu

Pravidelný servis

Je Vázaným zástupcem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění a současně Vázaným zástupcem dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu pro Samostatného zprostředkovatele pojištění a Investičního zprostředkovatele, společnost Freedom Financial Services, s.r.o., Železná 713/1a, 619 00 Brno, IČ: 02797933.

Kontaktujte nás

Prosím potvrďte Váš souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami.

Naši partneři

Kontakt

Daniel Mozga
Audit a správa privátních financí
IČO: 75213621
Nádražní 213/10, Ostrava 702 00
Tel: +420 737 935 594
E-mail: daniel@daniel-mozga.cz

Sociální sítě