O mně

Můj příběh

Svou práci vnímám jako poslání. Jsem poradce, ne prodejce. Jak s oblibou říkám, já radím a vy se rozhodujete. Má práce mě baví a naplňuje. Nejvíce mě naplňuje, když mohu klientovi pomoci k vývoji jeho života. Rád pomáhám druhým.
Když jsem začínal, řekl jsem si, že změním ponětí o finančním poradenství alespoň ve svém blízkém okolí. A ukážu lidem okolo a svým klientům, že i v dnešní době se dají finance spravovat pro klienta a ne jen pro peníze. Je těžké si vybudovat důvěru, ale ještě těžší je si ji udržet. Stanovil jsem si za cíl, že když se řekne spojení mého jména a financí, budou se ozývat pouze kladné ohlasy na mou práci. Má práce tvoří důležitou součást mého života.
Mým posláním je dosáhnout u klienta finanční svobody a nezávislosti, tak aby si mohl užívat život dle svých přání. Moje jméno je to nejvíc, co mohu dát všanc, a proto budu dělat vše pro to, abych si ho nikdy neposkvrnil a mohl na něj být hrdý. Chci se kdykoli bez starostí moci podívat klientům do očí a říct si, udělali jsme to nejlepší.

Kolega analytik

Pracuji společně s mým kolegou analytikem a hypotečním specialistou Ing. Tomášem Hendrychem. Společně zajišťujeme nejnovější informace pro klienty a kvalitní pravidelný servis. Tom je profesionál, pracovitý, odborník na majetkové pojištění, administrativu a hypotéky.

Má vize

Chci vybudovat tým, se kterým se budeme dlouhodobě zabývat péčí o naše klienty. Servisovat jejich portfolia tak, aby rostly, a klientům tak rostl jejich kapitál. U klientů se díky otevřenosti, důvěře, profesionalitě a zájmu o ně stávám spíše jejich přítelem než poradcem. Je pro mně velkým potěšením, když si klienti splní některý ze svých určených cílů, který jsme si na začátku stanovili. Vidím pak, že vše funguje a že jdeme po správné cestě.
Práci dělám tak, abych se za ni nikdy nemusel stydět a aby na mně mohl být syn hrdý. Pracuji tak, že rozšiřování kmene klientů, o které se starám, funguje pouze na základě doporučení. Jedině tak docílím toho, že si lidé váží mých služeb a času a já jsem schopen poskytnout jim maximální možné a efektivní poradenství.
Chci se neustále učit novým věcem a posouvat se vpřed. Vzdělávat se, zdokonalovat a být stále pozitivní.

„Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš.“
(Steve Jobs)

Reference

Ing. Jan Krchňák - Dan je skvělý finanční poradce

Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. Ne jen o moje finance, ale o mě jako o člověka. Být jeho klientem znamená mít opravdového kamaráda, který je vždy po ruce a rád s čímkoliv pomůže. Navíc své práci zjevně rozumí, pomohl mi mé finance nejen ušetřit, ale i zhodnotit. A i poté co jsme podepsali hrst smluv... nezmizel, jak to někteří poradci umí, ale je pořád v kontaktu. Dane, díky!

Martin Fabián RUSEK, Grafický designér a malíř obrazů ve společnosti OSVČ

Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci. S Danem po osobních zkušenostech hodlám i nadále spolupracovat v oblasti finančního poradenství.

Dušan Svěrák, Jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.

Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.

Mgr. Petr Juříček - oblastní ředitel BforB Ostrava

Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. Ovšem Dana nevnímám jako běžného finančního poradce, ale především jako mého RÁDCE přes finance. Nesvěřil bych své finance a citlivé informace nikomu jinému!

Ing. Lucie Vlková - Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl 🙂
- a povídal si se mnou dále.

Nakonec mi skvěle a s úsměvem zařídil vše, co jsem potřebovala. Díky moc Dane 🙂

Ing. Martin Frait

Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. Aktivně se o nás stará už skoro 5 let. Na míru nám vypracoval finanční plán a ozdravil naše, mnohdy zcela zastaralé a nefunkční pojišťovací a spořící produkty. Díky němu máme kvalitní finanční zajištění nás i našich dětí do budoucna. Jsme velice spokojeni s jeho aktivním profesionálním přístupem, kdy každý problém nebo dotaz je okamžitě řešen k naší maximální spokojenosti. Velice mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Rodina Fraitova z Kopřivnice

Naši partneři

Kontakt

Daniel Mozga
Audit a správa privátních financí
IČO: 75213621
Nádražní 213/10, Ostrava 702 00
Tel: +420 737 935 594
E-mail: daniel@daniel-mozga.cz

Sociální sítě