Popis produktu

Většina z nás bude jednou penzi řešit. Bylo by proto dobré vědět, co vás čeká a jak nejlépe jste schopni se na ni připravit. Jisté je, že nejhorší je být nepřipraven. Pomáháme proto klientům mít evidenci pod kontrolou. Přinášíme peníze navíc, na které mají nárok, ale kvůli neznalosti zákonů o tom neví. Zjišťujeme aktuální stav evidence na ČSSZ, pomáháme napravit chyby, které ještě napravit lze, a nakonec navrhneme optimální postup při odchodu do starobního důchodu.

Jediná služba na trhu

 

Pomoc s výpočty

 

Přesná analýza

 

Evidence pod kontrolou

 

Peníze navíc

 

Jediná služba na trhu

 

Pomoc s výpočty

 

Přesná analýza

 

Evidence pod kontrolou

 

Peníze navíc

 

Případová studie

„Ač bývám obecně k nabídkám finančních poradců skeptický, neboť ne všichni sledují primárně nejlepší zájem svých klientů, v tomto případě musím uznat, že by tento produkt měli vyzkoušet všichni. V mém případě stačí odeslat pár listin na Českou správu sociálního zabezpečení (ČSSZ) a důchod se mi navýší měsíčně o cca 4 000 Kč. V případě, že budu důchod pobírat 20 let, pak částka, kterou mi tento projekt zachránil, je cca 1 mil. korun. Všem děkuji za ochotu a profesionální přístup.”

Reference

Ing. Jan Krchňák - Dan je skvělý finanční poradce

Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. Ne jen o moje finance, ale o mě jako o člověka. Být jeho klientem znamená mít opravdového kamaráda, který je vždy po ruce a rád s čímkoliv pomůže. Navíc své práci zjevně rozumí, pomohl mi mé finance nejen ušetřit, ale i zhodnotit. A i poté co jsme podepsali hrst smluv... nezmizel, jak to někteří poradci umí, ale je pořád v kontaktu. Dane, díky!

Martin Fabián RUSEK, Grafický designér a malíř obrazů ve společnosti OSVČ

Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci. S Danem po osobních zkušenostech hodlám i nadále spolupracovat v oblasti finančního poradenství.

Dušan Svěrák, Jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.

Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.

Mgr. Petr Juříček - oblastní ředitel BforB Ostrava

Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. Ovšem Dana nevnímám jako běžného finančního poradce, ale především jako mého RÁDCE přes finance. Nesvěřil bych své finance a citlivé informace nikomu jinému!

Ing. Lucie Vlková - Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl 🙂
- a povídal si se mnou dále.

Nakonec mi skvěle a s úsměvem zařídil vše, co jsem potřebovala. Díky moc Dane 🙂

Ing. Martin Frait

Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. Aktivně se o nás stará už skoro 5 let. Na míru nám vypracoval finanční plán a ozdravil naše, mnohdy zcela zastaralé a nefunkční pojišťovací a spořící produkty. Díky němu máme kvalitní finanční zajištění nás i našich dětí do budoucna. Jsme velice spokojeni s jeho aktivním profesionálním přístupem, kdy každý problém nebo dotaz je okamžitě řešen k naší maximální spokojenosti. Velice mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Rodina Fraitova z Kopřivnice

Jak postupuji u klienta

Nejprve za vás požádáme Českou správu sociálního zabezpečení o váš aktuální Informativní list důchodového pojištění. Na základě toho provedeme kontrolu doby pojištění evidované u ČSSZ a v případě nezaznamenaných dob pojištění vám poradíme, jak je doplnit a jak postupovat při jejich prokazování. Dále vám spočítáme výši vašeho starobního důchodu na úrovni letošního roku. Zpracujeme vám analýzu faktorů, které ovlivňují výši vašeho důchodu, modelaci vlivu těchto faktorů na budoucí výši vašeho důchodu a návrh opatření k získání co nejvyššího státního důchodu. Nakonec vám navrhneme optimální postup při odchodu do starobního důchodu.

Žádost na ČSSZ o informativní list důchodového pojištění

 

Kontrola doby pojištění

 

Analýza a modelace vlivů faktorů

 

Návrh opatření

 

Oprava chyb v evidenci

 

Žádost na ČSSZ o informativní list důchodového pojištění

 

Kontrola doby pojištění

 

Analýza a modelace vlivů faktorů

 

Návrh opatření

 

Oprava chyb v evidenci

 

Je Vázaným zástupcem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění a současně Vázaným zástupcem dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu pro Samostatného zprostředkovatele pojištění a Investičního zprostředkovatele, společnost Freedom Financial Services, s.r.o., Železná 713/1a, 619 00 Brno, IČ: 02797933.

Kontaktujte nás

Prosím potvrďte Váš souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami.

Naši partneři

Kontakt

Daniel Mozga
Audit a správa privátních financí
IČO: 75213621
Nádražní 213/10, Ostrava 702 00
Tel: +420 737 935 594
E-mail: daniel@daniel-mozga.cz

Sociální sítě