Pojištění majetku

Popis produktu

Zajistíme vám pojištění bytu či rodinného domu, ale i komerčních nemovitostí. Obrátit se na nás můžete také ve věci pojištění domácnosti a věcí movitých. Získáte kompletní servis od návrhu nejvhodnějšího řešení, jeho realizace až po pravidelný roční servis. Pomůžeme vám také v případě pojistných událostí.

Finanční jistota

Pravidelný servis

Pomoc při pojistných událostech

Výběr vhodného pojištění

Domov v bezpečí

Finanční jistota

Pravidelný servis

Pomoc při pojistných událostech

Výběr vhodného pojištění

Domov v bezpečí

Případová studie

Klient MUDr. J. F. s námi navázal kontakt a sdělil nám, že mu vichřice, která se prohnala okolo jejich domu, poškodila vjezdovou bránu. S klientem jsme začali řešit, jaké kroky má udělat, abychom mohli pojistnou událost nahlásit. Poradili jsme mu, že ji lze plnit z pojištění rodinného domu, které má uzavřeno. Poté jsme klientovi pomohli s nahlášením pojistné události a klient obdržel vyplacené pojistné plnění. Vše proběhlo v poměrně krátkém čase a klient byl vděčný za pomoc s nahlášením, neboť jeho profese lékaře je natolik časově náročná, že na tyto věci nemá časový prostor. Kdyby si to měl hlásit sám, trvalo by mu to i několik hodin.

Reference

Ing. Jan Krchňák - Dan je skvělý finanční poradce

Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. Ne jen o moje finance, ale o mě jako o člověka. Být jeho klientem znamená mít opravdového kamaráda, který je vždy po ruce a rád s čímkoliv pomůže. Navíc své práci zjevně rozumí, pomohl mi mé finance nejen ušetřit, ale i zhodnotit. A i poté co jsme podepsali hrst smluv... nezmizel, jak to někteří poradci umí, ale je pořád v kontaktu. Dane, díky!

Martin Fabián RUSEK, Grafický designér a malíř obrazů ve společnosti OSVČ

Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci. S Danem po osobních zkušenostech hodlám i nadále spolupracovat v oblasti finančního poradenství.

Dušan Svěrák, Jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.

Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.

Mgr. Petr Juříček - oblastní ředitel BforB Ostrava

Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. Ovšem Dana nevnímám jako běžného finančního poradce, ale především jako mého RÁDCE přes finance. Nesvěřil bych své finance a citlivé informace nikomu jinému!

Ing. Lucie Vlková - Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl 🙂
- a povídal si se mnou dále.

Nakonec mi skvěle a s úsměvem zařídil vše, co jsem potřebovala. Díky moc Dane 🙂

Ing. Martin Frait

Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. Aktivně se o nás stará už skoro 5 let. Na míru nám vypracoval finanční plán a ozdravil naše, mnohdy zcela zastaralé a nefunkční pojišťovací a spořící produkty. Díky němu máme kvalitní finanční zajištění nás i našich dětí do budoucna. Jsme velice spokojeni s jeho aktivním profesionálním přístupem, kdy každý problém nebo dotaz je okamžitě řešen k naší maximální spokojenosti. Velice mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Rodina Fraitova z Kopřivnice

Jak postupuji u klienta

 

Nejprve se s klientem osobně setkáme a na schůzce si promluvíme o tom, jakou má ohledně pojištění majetku představu. Proti čemu všemu chce být pojištěn, jaké živelné pohromy jsou v jeho případě nejrizikovější a co by neměl v případě pojištění majetku opomenout. Následně mu navrhneme nejvhodnější řešení. Jakmile je s tím klient spokojen, podepíšeme všechny smlouvy, předáme mu kompletní šanon a vysvětlíme kolik, kdy a kam má platit. Podpisem smlouvy navíc získá pravidelný roční servis a podporu v případě živelných pohrom.

Schůzka

Návrh řešení

Potvrzení návrhu

Pravidelný servis

Je Vázaným zástupcem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění a současně Vázaným zástupcem dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu pro Samostatného zprostředkovatele pojištění a Investičního zprostředkovatele, společnost Freedom Financial Services, s.r.o., Železná 713/1a, 619 00 Brno, IČ: 02797933.

Kontaktujte nás

Prosím potvrďte Váš souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami.

Naši partneři

Kontakt

Daniel Mozga
Audit a správa privátních financí
IČO: 75213621
Nádražní 213/10, Ostrava 702 00
Tel: +420 737 935 594
E-mail: daniel@daniel-mozga.cz

Sociální sítě