Pojištění odpovědnosti

Popis produktu

V rámci Pojištění odpovědnosti vás dokážeme pojistit pro občanskou odpovědnost v běžném životě, za škody způsobené vlastnictvím nemovitosti, za škody způsobené zaměstnavateli nebo za škody způsobené při výkonu pracovní činnosti. Zároveň vám přesně poradíme a vysvětlíme, k čemu dané pojištění slouží a kdy jej můžete využít.

Finanční opora

Snížení rizik

Jistota

Přehled nad svými právy

Bezpečí

Finanční opora

Snížení rizik

Jistota

Přehled nad svými právy

Bezpečí

Případová studie

Náš dlouholetý klient J. K. byl s rodinou na návštěvě u přátel. Když si prohlížel rodinné fotografie z dovolené, omylem rozlil vodu a polil přátelům nový notebook za 25 000 Kč. Byl z toho nešťastný a mrzelo ho to. Napadlo ho zavolat mi, zda není pro tyto případy pojištěn. Naštěstí byl. Řekl jsem mu, že má odpovědnostní pojistku, která se právě na tyto situace vztahuje. Klientovi jsem pomohl nahlásit pojistnou událost a do týdne měla rodina peníze na nový notebook.

Reference

Ing. Jan Krchňák - Dan je skvělý finanční poradce

Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. Ne jen o moje finance, ale o mě jako o člověka. Být jeho klientem znamená mít opravdového kamaráda, který je vždy po ruce a rád s čímkoliv pomůže. Navíc své práci zjevně rozumí, pomohl mi mé finance nejen ušetřit, ale i zhodnotit. A i poté co jsme podepsali hrst smluv... nezmizel, jak to někteří poradci umí, ale je pořád v kontaktu. Dane, díky!

Martin Fabián RUSEK, Grafický designér a malíř obrazů ve společnosti OSVČ

Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci. S Danem po osobních zkušenostech hodlám i nadále spolupracovat v oblasti finančního poradenství.

Dušan Svěrák, Jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.

Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.

Mgr. Petr Juříček - oblastní ředitel BforB Ostrava

Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. Ovšem Dana nevnímám jako běžného finančního poradce, ale především jako mého RÁDCE přes finance. Nesvěřil bych své finance a citlivé informace nikomu jinému!

Ing. Lucie Vlková - Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl 🙂
- a povídal si se mnou dále.

Nakonec mi skvěle a s úsměvem zařídil vše, co jsem potřebovala. Díky moc Dane 🙂

Ing. Martin Frait

Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. Aktivně se o nás stará už skoro 5 let. Na míru nám vypracoval finanční plán a ozdravil naše, mnohdy zcela zastaralé a nefunkční pojišťovací a spořící produkty. Díky němu máme kvalitní finanční zajištění nás i našich dětí do budoucna. Jsme velice spokojeni s jeho aktivním profesionálním přístupem, kdy každý problém nebo dotaz je okamžitě řešen k naší maximální spokojenosti. Velice mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Rodina Fraitova z Kopřivnice

Jak postupuji u klienta

Nejprve se s klientem osobně sejdeme. Na schůzce si nastíníme, jakou má ohledně pojištění odpovědnosti představu. Proti čemu všemu chce být pojištěn, v jakých situacích by měl být chráněn a jak vlastně vypadá jeho běžný život. Následně mu navrhneme nejvhodnější řešení a varianty. Jakmile s klientem najdeme nejvhodnější řešení, zpracujeme pro něj nejvýhodnější nabídku. Nakonec s klientem podepíšeme všechny smlouvy, předáme mu kompletní šanon, vysvětlíme kolik, kdy a kam má platit a nastavit si trvalé příkazy.

Schůzka

Návrh řešení

Potvrzení návrhu

Pravidelný servis

Je Vázaným zástupcem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění a současně Vázaným zástupcem dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu pro Samostatného zprostředkovatele pojištění a Investičního zprostředkovatele, společnost Freedom Financial Services, s.r.o., Železná 713/1a, 619 00 Brno, IČ: 02797933.

Kontaktujte nás

Prosím potvrďte Váš souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami.

Naši partneři

Kontakt

Daniel Mozga
Audit a správa privátních financí
IČO: 75213621
Nádražní 213/10, Ostrava 702 00
Tel: +420 737 935 594
E-mail: daniel@daniel-mozga.cz

Sociální sítě