Pojištění rizik

Popis produktu

Účelem pojištění rizik je, aby vás nečekaná událost ekonomicky neodepsala na zbytek života. I když tedy nebudete mít v takové chvíli radost, alespoň budete mít finanční jistotu. Život je nevyzpytatelný a přesto, že se může každou chvíli něco přihodit, nemusí se po celý život nic stát. Právě proto by mělo být pojištění rizik rozumné.

Finanční opora

Přesné metodiky

Kontrola

Srozumitelnost

Zajištění životního standardu

Finanční opora

Přesné metodiky

Kontrola

Srozumitelnost

Zajištění životního standardu

Případová studie

Ozval se mi klient, že si jeho dítě zlomilo nohu. Taková událost s sebou přináší spoustu nepříjemných starostí, a proto byli rodiče poškozeného velmi rádi za kompenzaci v podobě pojistného plnění. Ve chvíli, kdy mi klient zavolal a podrobně mi nastínil vzniklou situaci, pomohl jsem mu s nahlášením pojistné události. Nakonec byl klient mile překvapen, jak rychle obdržel pojistné plnění. Řekl, že sám by se s tím trápil mnohem déle a kdo ví, zda by někde neudělal chybu.

Reference

Ing. Jan Krchňák - Dan je skvělý finanční poradce

Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. Ne jen o moje finance, ale o mě jako o člověka. Být jeho klientem znamená mít opravdového kamaráda, který je vždy po ruce a rád s čímkoliv pomůže. Navíc své práci zjevně rozumí, pomohl mi mé finance nejen ušetřit, ale i zhodnotit. A i poté co jsme podepsali hrst smluv... nezmizel, jak to někteří poradci umí, ale je pořád v kontaktu. Dane, díky!

Martin Fabián RUSEK, Grafický designér a malíř obrazů ve společnosti OSVČ

Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci. S Danem po osobních zkušenostech hodlám i nadále spolupracovat v oblasti finančního poradenství.

Dušan Svěrák, Jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.

Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.

Mgr. Petr Juříček - oblastní ředitel BforB Ostrava

Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. Ovšem Dana nevnímám jako běžného finančního poradce, ale především jako mého RÁDCE přes finance. Nesvěřil bych své finance a citlivé informace nikomu jinému!

Ing. Lucie Vlková - Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl 🙂
- a povídal si se mnou dále.

Nakonec mi skvěle a s úsměvem zařídil vše, co jsem potřebovala. Díky moc Dane 🙂

Ing. Martin Frait

Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. Aktivně se o nás stará už skoro 5 let. Na míru nám vypracoval finanční plán a ozdravil naše, mnohdy zcela zastaralé a nefunkční pojišťovací a spořící produkty. Díky němu máme kvalitní finanční zajištění nás i našich dětí do budoucna. Jsme velice spokojeni s jeho aktivním profesionálním přístupem, kdy každý problém nebo dotaz je okamžitě řešen k naší maximální spokojenosti. Velice mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Rodina Fraitova z Kopřivnice

Jak postupuji u klienta

Nejprve se s klientem osobně sejdeme. Popovídáme si a zjistíme, jakou má ohledně pojištění představu. Následně mu navrhneme nejvhodnější varianty řešení. Společně se bavíme o tom, jak mu splníme jeho cíle a přání. My ale pouze radíme, klient se finálně rozhoduje. Nakonec s klientem podepíšeme všechny smlouvy, předáme mu kompletní šanon, vysvětlíme kolik, kdy a kam má platit a nastavit si trvalé příkazy.

Schůzka

Návrh řešení

Potvrzení návrhu

Pravidelný servis

Je Vázaným zástupcem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění a současně Vázaným zástupcem dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu pro Samostatného zprostředkovatele pojištění a Investičního zprostředkovatele, společnost Freedom Financial Services, s.r.o., Železná 713/1a, 619 00 Brno, IČ: 02797933.

Kontaktujte nás

Prosím potvrďte Váš souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami.

Naši partneři

Kontakt

Daniel Mozga
Audit a správa privátních financí
IČO: 75213621
Nádražní 213/10, Ostrava 702 00
Tel: +420 737 935 594
E-mail: daniel@daniel-mozga.cz

Sociální sítě