Pravidelný servis

Popis produktu

Spousta lidí má dnes uzavřených mnoho finančních produktů. Bohužel ve většině případů nemají vůbec přehled o tom, co vlastně mají a k čemu dané produkty slouží. Taktéž netuší, jak dané produkty správně využívat. V rámci servisu se proto minimálně jednou za rok s klientem setkám a pobavíme se o tom, co se za uplynulý rok stalo, zhodnotíme si stávající produkty a připomenu klientovi, jaké produkty má a k čemu slouží. V průběhu roku taktéž s klientem komunikuji a vždy se ptám, zda se něco zásadního nezměnilo. Ve většině případů se něco objeví, jako například změna jména po svatbě, narození dítěte, rozhodnutí o koupi nebo stavbě bytu či domu, pojistná událost nebo potřeba vybrat peníze pro dítě.

Pravidelná kontrola

Peníze pod kontrolou

Jistota

Prevence

Ochrana rizik

Pravidelná kontrola

Správné použití finančních produktů

Peníze pod kontrolou

Prevence

Ochrana rizik

Případová studie

Proč jsou důležité servisní schůzky, si můžeme ukázat na případu klientů. Říkáte si, co se může změnit za tak krátkou dobu, jako je jeden rok? Spousta věcí! Potkali jsme se po roce s klienty a při komunikaci na servisní schůzce vyplynulo, že čekají děťátko, na což je potřeba se připravit. Rozhodli se díky tomuto realizovat stavbu domu, neboť s dítětem se změnily priority a chtějí být ve vlastním. Další klient zase řešil úraz a vůbec si neuvědomil, že to lze nahlásit na jeho pojistku jako pojistnou událost. A takových událostí se v životě každého z nás najde spousta, což dává za vznik potřebám častějších schůzek a konzultací.

Reference

Ing. Jan Krchňák - Dan je skvělý finanční poradce

Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. Ne jen o moje finance, ale o mě jako o člověka. Být jeho klientem znamená mít opravdového kamaráda, který je vždy po ruce a rád s čímkoliv pomůže. Navíc své práci zjevně rozumí, pomohl mi mé finance nejen ušetřit, ale i zhodnotit. A i poté co jsme podepsali hrst smluv... nezmizel, jak to někteří poradci umí, ale je pořád v kontaktu. Dane, díky!

Martin Fabián RUSEK, Grafický designér a malíř obrazů ve společnosti OSVČ

Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci. S Danem po osobních zkušenostech hodlám i nadále spolupracovat v oblasti finančního poradenství.

Dušan Svěrák, Jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.

Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.

Mgr. Petr Juříček - oblastní ředitel BforB Ostrava

Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. Ovšem Dana nevnímám jako běžného finančního poradce, ale především jako mého RÁDCE přes finance. Nesvěřil bych své finance a citlivé informace nikomu jinému!

Ing. Lucie Vlková - Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl 🙂
- a povídal si se mnou dále.

Nakonec mi skvěle a s úsměvem zařídil vše, co jsem potřebovala. Díky moc Dane 🙂

Ing. Martin Frait

Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. Aktivně se o nás stará už skoro 5 let. Na míru nám vypracoval finanční plán a ozdravil naše, mnohdy zcela zastaralé a nefunkční pojišťovací a spořící produkty. Díky němu máme kvalitní finanční zajištění nás i našich dětí do budoucna. Jsme velice spokojeni s jeho aktivním profesionálním přístupem, kdy každý problém nebo dotaz je okamžitě řešen k naší maximální spokojenosti. Velice mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Rodina Fraitova z Kopřivnice

Jak postupuji u klienta

Minimálně jednou ročně se s klienty osobně setkám a společně si zrekapitulujeme, jaké produkty mají a k čemu jim slouží. Vše se rychle mění, a proto také v průběhu roku s klienty komunikuji. Vždy se ptám, zda se něco zásadního nezměnilo. To mí klienti oceňují a ví, že jsem pro ně nablízku a připraven jim pomoci.

Prvotní schůzka

Návrh pravidelného servisu

Průběžná komunikace

Je Vázaným zástupcem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění a současně Vázaným zástupcem dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu pro Samostatného zprostředkovatele pojištění a Investičního zprostředkovatele, společnost Freedom Financial Services, s.r.o., Železná 713/1a, 619 00 Brno, IČ: 02797933.

Kontaktujte nás

Prosím potvrďte Váš souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami.

Naši partneři

Kontakt

Daniel Mozga
Audit a správa privátních financí
IČO: 75213621
Nádražní 213/10, Ostrava 702 00
Tel: +420 737 935 594
E-mail: daniel@daniel-mozga.cz

Sociální sítě